O firmě

    Vážení návštěvníci,

rád bych Vám představil firmu Ferotherm plus s.r.o.,, která nabízí a zajišťuje práce topenářské, instalatérské, plynařské, zámečnické a s tím neodmyslitelně související práce svářečské.

    Sdružení FEROTHERM vzniklo v květnu roku 1996 se sídlem v Trutnově v areálu Městského bytového podniku na Polské ulici. Počátkem roku 2004 se firma transformovala na firmu Ferotherm plus s.r.o.
Společníky firmy jsou :

Martin Hloušek
Tomáš Štrobl
Veronika Šrůtková

    V současné době má naše firma sídlo v areálu firmy ČEZ, a.s, Kladská 466.
    Hlavními činnostmi, kterými se sdružení v prvním roce svého působení zabývalo, byly topenářské a instalatérské práce. Již od počátku vzniku spolupracujeme s ČEZ, a.s., Elektrárny Poříčí, Trutnov na centralizovaném vytápění domácností. V naší péči máme celkem cca 15 výměníkových stanic.

    V následujících letech docházelo postupně k rozšiřování činností o montáže plynových a olejových kotelen.

    K výše uvedeným činnostem nelze opomenout ani využití odborných znalostí našich zaměstnanců, zejména svářečských prací s oprávněními dle ČSN: B-M 123, B-E 169, B-G 168 , A-G 265.

    Firma tak působí na trhu a nabízí své služby od roku 1996 a do dnešního dne si stačila vybudovat poměrně stabilní technické zázemí a pozici na trhu.
    Firma zpočátku rozvíjela svou činnost v oblasti Trutnova a celých Krkonoš. Dnes prakticky zajišťujeme činnost po celé republice, což Vám i naznačí naše reference.

Za firmu Ferotherm plus s.r.o.

Martin Hloušek

 

Ferotherm plus s.r.o., Kladská 466, 541 03 Trutnov 3
info@ferotherm.cz ,  
tel. 492 102 402,  fax. 499 810 088,  mobil 603 838 646