Nabídka prací a služeb

     Naše firma nabízí a zajišťuje práce :

    V návaznosti na topenářské, plynařské a instalatérské práce zajišťujeme jak projektovou dokumentaci, tak i materiál. K naší nabídce náleží také montáže, demontáže a rekonstrukce kotelen a výměníkových stanic.

    Rozvody topného a potrubního systému jsme schopni zhotovit dle přání zákazníka v materiálech:

    Jsme pro Vás též schopni zajistit komplexní službu, tj. včetně zednických, natěračských a elektrikářských prací. Dále máme zájem usnadnit Vám jednání s úřady a většinu formalit zajistit za Vás.

     Dále naše firma - ve spolupráci s dodavatelskou firmou EC Energie a.s. provádí montáže olejových kotelen včetně olejového hospodářství na ekologické palivo ELTO. V tomto odvětví zajišťujeme služby od projektové dokumentace až po první zátop - tzv. dodávka na klíč. Na tuto kompletní dodávku jsme schopni investorovi po splnění daných podmínek být nápomocni k získání výhodného úvěru.

    Naše firma Vám nabízí své služby i v oboru plynoinstalatérství. Jedná se o :

    K službám našim zákazníkům patří také zajištění vypracování projektové dokumentace, na jejímž základě se můžete rozhodnout pro další spolupráci, vyřízení stavebního povolení, provedení revizí a zkoušek plynových zařízení i všech prací souvisejících.

     V neposlední řadě se zabýváme i úsporou tepelné energie. V této oblasti spolupracujeme s firmou, které je tato problematika velice blízká. K realizaci těchto úspor využíváme nejmodernější tuzemskou i zahraniční technologii. V tomto směru jsme dosáhli velmi dobrých výsledků ve prospěch jak velkoodběratelů, tak i maloodběratelů.

     Naše firma provádí i práce týkající se oprav a montáží různých tlakových potrubí, systémů, kde využíváme úředních zkoušek pro sváření těmito metodami: B-E  169, B-G 168, A-G  265, B-M  123 (CO2).

     Zámečnické práce provádíme v menším rozsahu v rámci našich dílenských prostor, ale také větší konstrukční celky přímo u odběratele.

     Všechny tyto výše uvedené práce provádíme nejen jako přímý dodavatel, ale popřípadě také jako subdodavatel (dle přání zákazníka). Na všechny námi prováděné práce poskytujeme záruky dle dohody, nejméně však 24 měsíců.

     Dále jsme schopni do 24 hodin po nahlášení závady nebo poruchy na topném systému tuto situaci řešit a to buď opravou nebo ( při havárii většího rozsahu) provizorním řešením po dobu opravy, pokud je to v našich možnostech.

Přehled nabídky prací firmy Ferotherm plus s.r.o.

    Nečekejte, zavolejte, přesvědčte se!

Naše motto zní:

"Rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka s naší prací".

Ferotherm plus s.r.o., Kladská 466, 541 03 Trutnov 3
info@ferotherm.cz ,  
tel. 492 102 402,  fax. 499 810 088,  mobil 603 838 646